XXX. Fővárosi Ütőfesztivál
2026. február 28-án rendezték a XX. Kerületi Lajtha László Alapfokú Művészeti Iskolában a XXX. Fővárosi Ütőfesztivál. A Kispesti Szatmári László Alapfokú Művészeti növendékei szóló és duó kategóriában indultak a versenyen, ahol szép eredményeket értek el: Növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak szívből gratulálunk.

