XIV. Országos Gitárverseny Budapesti területi válogató

2018. február 8-án rendezték a XIV. Országos Gitárverseny Budapesti válogatóját az V. kerületi Szabolcsi Bence Zeneiskolában. Tanulóink teljesítményét a zsűri az alábbiak szerint értékelte:
| Réti Kristóf Ádám | bronz oklevél | Felkészítő tanár: Molnár Tamás | ||
| Tóth Attila | bronz oklevél | Felkészítő tanár: Riskó Zsuzsanna | ||
| Perjéssy Ambrus | ezüst oklevél | Felkészítő tanár: Riskó Zsuzsanna | ||
| Vass Tamás | arany oklevél | Felkészítő tanár: Danilás-Tóth Melinda | ||
| Ékes Ágoston | arany oklevél | Felkészítő tanár: Riskó Zsuzsanna | ||
| Küttel Vince | ezüst oklevél | Felkészítő tanár: Gábor Erzsébet |
Növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak szívből gratulálunk!

